Kuukausiuinnit

Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Uinticup 2    Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki Pirkkola    Tulostusaika  15:42   
  Järjestäjä  HTU Stadi ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 1, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Touko Luukkonen  2002    353  33.40        1:11.67   
  Helsingin Uimarit  1:15.90                 
                     
Kirill Karppi  2002    305  35.67        1:15.24   
  Helsingin Uimarit  1:11.87                 
                     
Jenson Lih Shan Li  2002    281  35.65        1:17.32   
  HTU Stadi  1:16.13                 
                     
Miska Sarkkinen  2005    182  38.74        1:29.36   
  Helsingin Uimarit  1:23.03                 
                     
Miklas Sarkkinen  2007    126  48.37        1:40.99   
  Helsingin Uimarit  1:48.98                 
                     
Henri Piipponen  2005    120          1:42.69   
  Helsingin Uimarit  1:45.44                 
                     
Anton Visulainen  2005    102  49.84        1:48.23   
  HTU Stadi                   
                     
Caspar Åberg  2006    97  52.40        1:49.92   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Niilo Kommeri  2007    64  1:01.18        2:06.46   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Aaro Ruuskanen  2005              DSQ   
  HTU Stadi                   
  SW 7.3 Käsiveto ohi lantiolinjan (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
Laji 2, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenni Rantanen  2001    503  32.62        1:11.29   
  HTU Stadi                   
                     
Pippi Nordström  2001    464  34.31        1:13.20   
  Helsingin Uimarit  1:11.57                 
                     
Emma Hakala  2004    391  35.46        1:17.52   
  Helsingin Uimarit  1:17.94                 
                     
Erika Kattilakoski  2000    369  33.54        1:19.02   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Milla Hälikkä  2004    365  35.34        1:19.29   
  Helsingin Uimarit  1:18.47                 
                     
Melissa Miettinen  2005    354  36.94        1:20.12   
  Helsingin Uimarit  1:19.99                 
                     
Miisa Mäkelä  2002    290  39.27        1:25.65   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Alexandra Nikkinen  2003    246  39.68        1:30.40   
  Helsingin Uimarit  1:29.26                 
                     
Fanni Hynninen  2006    237  40.46        1:31.55   
  Helsingin Uimarit                   
                     
10  Iiris Lehtonen  2006    173  48.29        1:41.66   
  Helsingin Uimarit                   
                     
11  Milja Weckström  2007    169  50.57        1:42.43   
  Helsingin Uimarit  1:43.81                 
                     
12  Selma Korhonen  2006    168  50.22        1:42.66   
  Helsingin Uimarit  1:44.72                 
                     
13  Kiti Konttinen  2006    162  46.92        1:43.80   
  Helsingin Uimarit                   
                     
14  Emilia Holmila  2005    129  52.77        1:52.04   
  HTU Stadi                   
                     
15  Maisa Vihola  2009    117  55.94        1:55.67   
  Helsingin Uimarit                   
                     
16  Hazel Liuska  2008    100  1:02.28        2:01.76   
  Helsingin Uimarit                   
                     
17  Kerttu Tyni  2008    99  56.43        2:02.34   
  Helsingin Uimarit                   
                     
18  Valeria Karppi  2007    85  1:01.75        2:08.71   
  Helsingin Uimarit                   
                     
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tino Kaukonen  2004    341          31.79   
  HTU Stadi  32.72                 
Max Walther  2003    304          33.03   
  HTU Stadi  33.01                 
Touko Luukkonen  2002    299          33.21   
  Helsingin Uimarit  34.83                 
Kirill Karppi  2002    218          36.91   
  Helsingin Uimarit                   
Leo Oksman  2004    153          41.51   
  Helsingin Uimarit  41.31                 
Otso Heikkinen  2007    128          44.05   
  Helsingin Uimarit  42.17                 
Arttu Pajamo  2005    86          50.27   
  HTU Stadi  48.62                 
Aaro Mäkelä  2006    47          1:01.26   
  Helsingin Uimarit  1:00.45                 
 
Laji 4, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Noora Kokko  2001    521          31.89   
  Helsingin Uimarit  30.66                 
Wilma Walther  2001    368          35.81   
  HTU Stadi  34.99                 
Anni Seppälä  2003    336          36.89   
  Helsingin Uimarit  36.04                 
Melissa Miettinen  2005    321          37.46   
  Helsingin Uimarit  37.43                 
Annika Tietz  2001    293          38.64   
  HTU Stadi                   
Kaisa Mäkinen  2005    246          40.95   
  Helsingin Uimarit  39.67                 
Anni Luhtanen  2007    156          47.60   
  HTU Stadi                   
Ronja Weckström  2005    117          52.40   
  Helsingin Uimarit  52.50                 
Nina You Wu  2007    112          53.22   
  HTU Stadi  58.06                 
10  Venla Hämäläinen  2007    103          54.75   
  HTU Stadi  56.77                 
11  Lumi Lintula  2008    80          59.44   
  Helsingin Uimarit                   
12  Siiri Paavonen  2008    66          1:03.35   
  Helsingin Uimarit  1:03.41                 
13  Olivia Bongiovanni  2009    66          1:03.41   
  Helsingin Uimarit  1:01.40                 
 
Laji 5, 25m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anton Koronen  2005              25.53   
  HTU Stadi  25.29                 
Denis Yushkov  2007              33.35   
  HTU Stadi                   
Niilo Halonen  2009              DSQ   
  HTU Stadi                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 6, 25m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oona Pietilä  2004              23.27   
  HTU Stadi                   
Fan Wu  2009              26.92   
  HTU Stadi  29.56                 
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Touko Luukkonen  2002    298  35.69        1:13.22   
  Helsingin Uimarit  1:12.07                 
                     
Kirill Karppi  2002    257  36.79        1:16.88   
  Helsingin Uimarit  1:20.11                 
                     
Daniel Tapiovaara  2006    124  1:38.11        1:38.11   
  Helsingin Uimarit  1:40.40                 
                     
Veikko Moilanen  2007    100  53.88        1:45.36   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Riku Honkanen  2006    74  54.71        1:56.19   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Miklas Sarkkinen  2007    71  56.71        1:57.76   
  Helsingin Uimarit  1:49.47                 
                     
Aleksanteri Patrakka  2005              DSQ   
  Helsingin Uimarit                   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 8, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tilla Saarentaus  2005    335  38.89        1:19.18   
  Helsingin Uimarit  1:17.61                 
                     
Milla Hälikkä  2004    334  38.37        1:19.25   
  Helsingin Uimarit  1:19.92                 
                     
Essi Helle  2002    292  39.76        1:22.94   
  Helsingin Uimarit  1:20.54                 
                     
Beatriz Coloma Vanhala  2003    254  41.87        1:26.83   
  Helsingin Uimarit  1:30.93                 
                     
Fanni Hynninen  2006    212  45.88        1:32.24   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Teela Saarentaus  2007    180  48.67        1:37.29   
  Helsingin Uimarit  1:34.35                 
                     
Milja Weckström  2007    154  49.56        1:42.57   
  Helsingin Uimarit  1:41.31                 
                     
Iiris Lehtonen  2006    119  52.69        1:51.86   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Sofie Apajasalo  2007    104  54.85        1:56.98   
  Helsingin Uimarit  1:55.71                 
                     
10  Karoliina Kalda  2007    95  58.70        2:00.34   
  Helsingin Uimarit                   
                     
11  Ilona Sauliala  2008    73  1:02.39        2:11.42   
  Helsingin Uimarit                   
                     
 
Laji 9, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tino Kaukonen  2004    457  28.37        58.32   
  HTU Stadi  1:00.60                 
                     
Matias Blomfelt  2000    393  29.10        1:01.32   
  Helsingin Uimarit  1:02.94                 
                     
Max Walther  2003    368  29.63        1:02.67   
  HTU Stadi  1:00.55                 
                     
Touko Luukkonen  2002    341  30.80        1:04.32   
  Helsingin Uimarit  59.86                 
                     
Lucas Tepponen  2003    323  31.17        1:05.44   
  Helsingin Uimarit  1:05.92                 
                     
Jenson Lih Shan Li  2002    314  31.73        1:06.06   
  HTU Stadi  1:07.53                 
                     
Kirill Karppi  2002    298  31.89        1:07.28   
  Helsingin Uimarit  1:03.09                 
                     
Leo Oksman  2004    217  35.35        1:14.74   
  Helsingin Uimarit  1:12.55                 
                     
Otso Heikkinen  2007    181  38.23        1:19.43   
  Helsingin Uimarit  1:18.17                 
                     
10  Caspar Åberg  2006    104  44.93        1:35.28   
  Helsingin Uimarit  1:32.62                 
                     
11  Arttu Pajamo  2005    99  47.96        1:36.90   
  HTU Stadi  1:39.62                 
                     
12  Lauri Mäkelä  2005    93  44.58        1:39.06   
  Helsingin Uimarit  1:49.47                 
                     
 
Laji 10, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenni Rantanen  2001    501  30.73        1:04.21   
  HTU Stadi  1:03.33                 
                     
Nelli Vihola  2005    430  33.55        1:07.58   
  Helsingin Uimarit  1:06.82                 
                     
Wilma Walther  2001    407  33.05        1:08.83   
  HTU Stadi  1:09.24                 
                     
Pinja Kinnunen  2004    348  34.39        1:12.49   
  Helsingin Uimarit  1:12.24                 
                     
Saima Huovinen  2003    342  35.18        1:12.89   
  Helsingin Uimarit  1:11.60                 
                     
Lilja Lehto  2004    328  34.06        1:13.91   
  Helsingin Uimarit  1:19.23                 
                     
Miisa Mäkelä  2002    315  35.78        1:14.92   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Kaisa Mäkinen  2005    269  37.41        1:18.94   
  Helsingin Uimarit  1:15.82                 
                     
Kamilla Virtanen  2002    266  38.13        1:19.25   
  Helsingin Uimarit  1:18.75                 
                     
10  Aino Puustelli  2005    247  38.29        1:21.28   
  Helsingin Uimarit  1:22.79                 
                     
11  Ronja Weckström  2005    140  47.33        1:38.08   
  Helsingin Uimarit  1:38.15                 
                     
 
Laji 11, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anton Visulainen  2005              17.31   
  HTU Stadi  17.17                 
Roni Aaltonen  2010              19.67   
  Helsingin Uimarit  23.02                 
Aaro Ruuskanen  2005              19.68   
  HTU Stadi  22.40                 
Markus Sarre  2008              21.15   
  Helsingin Uimarit  24.27                 
Niilo Halonen  2009              23.31   
  HTU Stadi                   
Noel Masalin  2008              24.32   
  Helsingin Uimarit  23.61                 
Denis Yushkov  2007              26.64   
  HTU Stadi                   
Anton Koronen  2005              DSQ   
  HTU Stadi  20.67                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 12, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Veera Kopponen  2005              15.89   
  HTU Stadi                   
Fan Wu  2009              23.13   
  HTU Stadi  25.32                 
 
Laji 13, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Touko Luukkonen  2002    329          29.34   
  Helsingin Uimarit  28.72                 
Kirill Karppi  2002    297          30.36   
  Helsingin Uimarit  29.55                 
Urho Ahtola  2004    189          35.30   
  Helsingin Uimarit  34.18                 
Akseli Kantomaa  2007    100          43.56   
  Helsingin Uimarit  45.33                 
Arttu Pajamo  2005    90          45.05   
  HTU Stadi  42.68                 
Aaro Mäkelä  2006    71          48.77   
  Helsingin Uimarit  43.30                 
Anton Koronen  2005              DSQ   
  HTU Stadi  48.32                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Joachim Ruosteenoja  2008              DSQ   
  Helsingin Uimarit  46.42                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 14, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenni Rantanen  2001    495          29.36   
  HTU Stadi  29.05                 
Emma Hakala  2004    465          29.98   
  Helsingin Uimarit  29.54                 
Annika Tietz  2001    406          31.37   
  HTU Stadi  31.31                 
Miisa Mäkelä  2002    325          33.80   
  Helsingfors Simsällskap                   
Veera Kopponen  2005    285          35.30   
  HTU Stadi                   
Pinja Lepistö  2007    245          37.10   
  Helsingin Uimarit  37.17                 
Oona Pietilä  2004    184          40.85   
  HTU Stadi                   
Anni Luhtanen  2007    165          42.32   
  HTU Stadi                   
Emilia Holmila  2005    144          44.31   
  HTU Stadi  45.91                 
10  Karoliina Kalda  2007    135          45.25   
  Helsingin Uimarit                   
11  Venla Hämäläinen  2007    111          48.26   
  HTU Stadi                   
12  Lumi Lintula  2008    110          48.42   
  Helsingin Uimarit                   
13  Maisa Vihola  2009    109          48.53   
  Helsingin Uimarit  45.61                 
14  Nea Laurén  2006    106          49.04   
  Helsingin Uimarit  47.46                 
15  Nina You Wu  2007    97          50.50   
  HTU Stadi  49.82                 
16  Olivia Bongiovanni  2009    66          57.45   
  Helsingin Uimarit  54.01                 
17  Fan Wu  2009    60          59.34   
  HTU Stadi  57.31                 
18  Leia Heinonen  2009    54          1:01.45   
  Helsingin Uimarit  56.32                 
 
Laji 15, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tino Kaukonen  2004    281          33.26   
  HTU Stadi  33.64                 
Max Walther  2003    264          33.94   
  HTU Stadi  33.53                 
Touko Luukkonen  2002    259          34.18   
  Helsingin Uimarit  33.09                 
Kirill Karppi  2002    251          34.54   
  Helsingin Uimarit  35.15                 
Jenson Lih Shan Li  2002    218          36.21   
  HTU Stadi  35.79                 
Otso Heikkinen  2007    209          36.69   
  Helsingin Uimarit  37.23                 
Anton Visulainen  2005    93          48.03   
  HTU Stadi  50.73                 
Veikko Moilanen  2007    72          52.33   
  Helsingin Uimarit                   
Daniel Tapiovaara  2006    67          53.46   
  Helsingin Uimarit                   
10  Aaro Ruuskanen  2005    41          1:03.21   
  HTU Stadi  1:05.60                 
Joel Korhonen  2002              DNS   
  Helsingin Uimarit  28.82                 
Miska Sarkkinen  2005              DSQ   
  Helsingin Uimarit  38.88                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 16, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Noora Kokko  2001    451          31.78   
  Helsingin Uimarit  31.27                 
Pippi Nordström  2001    396          33.18   
  Helsingin Uimarit  34.34                 
Nelli Vihola  2005    375          33.79   
  Helsingin Uimarit  33.77                 
Wilma Walther  2001    323          35.52   
  HTU Stadi  34.22                 
Saima Huovinen  2003    318          35.69   
  Helsingin Uimarit                   
Aava Aula  2004    299          36.42   
  Helsingin Uimarit                   
Pinja Kinnunen  2004    285          37.02   
  Helsingin Uimarit  36.72                 
Alexandra Nikkinen  2003    284          37.08   
  Helsingin Uimarit  36.44                 
Tilla Saarentaus  2005    278          37.34   
  Helsingin Uimarit  41.37                 
10  Melissa Miettinen  2005    242          39.11   
  Helsingin Uimarit  40.48                 
11  Ella Parviainen  2003    168          44.14   
  Helsingin Uimarit                   
 
Laji 17, 25m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenson Lih Shan Li  2002              16.95   
  HTU Stadi  17.99                 
 
Laji 18, 25m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Veera Kopponen  2005              20.85   
  HTU Stadi                   
 
Laji 19, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Touko Luukkonen  2002    262          39.44   
  Helsingin Uimarit                   
Kirill Karppi  2002    257          39.70   
  Helsingin Uimarit  39.28                 
Niilo Kommeri  2007    100          54.25   
  Helsingin Uimarit  55.28                 
Akseli Kantomaa  2007    72          1:00.63   
  Helsingin Uimarit                   
Joachim Ruosteenoja  2008    64          1:03.11   
  Helsingin Uimarit  1:04.16                 
Lauri Mäkelä  2005              DSQ   
  Helsingin Uimarit  1:01.57                 
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
 
Laji 20, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Annika Tietz  2001    501          36.25   
  HTU Stadi  35.84                 
Aava Aula  2004    353          40.72   
  Helsingin Uimarit  40.27                 
Erika Kattilakoski  2000    271          44.46   
  Helsingin Uimarit                   
Miisa Mäkelä  2002    267          44.70   
  Helsingfors Simsällskap                   
Essi Helle  2002    258          45.19   
  Helsingin Uimarit  45.37                 
Hazel Liuska  2008    147          54.53   
  Helsingin Uimarit  58.11                 
Nea Laurén  2006    106          1:00.85   
  Helsingin Uimarit  1:01.34                 
Leia Heinonen  2009    89          1:04.50   
  Helsingin Uimarit  1:07.22                 
Kerttu Tyni  2008    86          1:05.06   
  Helsingin Uimarit  1:04.60                 
10  Valeria Karppi  2007    64          1:11.96   
  Helsingin Uimarit  1:09.67                 
11  Siiri Paavonen  2008    38          1:25.29   
  Helsingin Uimarit  1:26.85                 
 
Laji 21, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Matias Blomfelt  2000    339  36.95        1:19.69   
  Helsingin Uimarit  1:17.29                 
                     
Lucas Tepponen  2003    309  38.19        1:22.20   
  Helsingin Uimarit  1:21.64                 
                     
Touko Luukkonen  2002    255  39.92        1:27.60   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Henri Piipponen  2005    141  49.38        1:46.74   
  Helsingin Uimarit  1:40.82                 
                     
Riku Honkanen  2006    99  55.54        1:59.99   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Anton Visulainen  2005    92  57.99        2:02.92   
  HTU Stadi  2:09.63                 
                     
Aaro Ruuskanen  2005              DSQ   
  HTU Stadi                   
  SW 7.6 Väärä uintisykli (=1 käsiveto, 1 potku), paitsi käännökseen / maaliin tullessa               
                     
Aleksanteri Patrakka  2005              DSQ   
  Helsingin Uimarit  2:03.70                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Kirill Karppi  2002              DSQ   
  Helsingin Uimarit  1:21.83                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 22, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pippi Nordström  2001    482  37.28        1:19.52   
  Helsingin Uimarit  1:15.66                 
                     
Noora Kokko  2001    331  42.33        1:30.13   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Tilla Saarentaus  2005    240  47.13        1:40.34   
  Helsingin Uimarit  1:36.21                 
                     
Pinja Lepistö  2007    212  46.49        1:44.43   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Teela Saarentaus  2007    194  51.53        1:47.55   
  Helsingin Uimarit  1:46.13                 
                     
Selma Korhonen  2006    180  51.73        1:50.41   
  Helsingin Uimarit  1:48.51                 
                     
Emilia Holmila  2005    140  56.10        1:59.94   
  HTU Stadi  1:54.81                 
                     
Kiti Konttinen  2006    137  55.96        2:00.85   
  Helsingin Uimarit  2:05.28                 
                     
Sofie Apajasalo  2007    116  1:00.32        2:07.82   
  Helsingin Uimarit                   
                     
10  Ilona Sauliala  2008    86  2:20.78        2:20.78   
  Helsingin Uimarit                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: HTU Stadi  Tulostusaika  15:42