Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Kuukausiuinnit lokakuu    Tulostuspäivämäärä  29 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  20:23   
  Järjestäjä  HTU Stadi ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 lokakuu 2018         
 
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Charla Bruun  2004              17.26   
  HTU Stadi                   
Iiris Siiskonen  2006              18.83   
  HTU Stadi  20.32                 
Janica Sinkkonen  2007              22.43   
  HTU Stadi  22.23                 
Siiri Pesonen  2008              22.71   
  HTU Stadi                   
Vidyaa Ramdas  2004              22.93   
  HTU Stadi                   
Fan Wu  2009              23.04   
  HTU Stadi  23.13                 
Helmi Tynkkynen  2007              24.28   
  HTU Stadi  22.01                 
Elsa Kettunen  2009              24.63   
  HTU Stadi                   
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Max Walther  2003              12.76   
  HTU Stadi  12.82                 
Jenson Lih Shan Li  2002              13.00   
  HTU Stadi  13.89                 
Anton Koronen  2005              18.32   
  HTU Stadi  18.36                 
Urho Kuitunen  2007              21.87   
  HTU Stadi                   
Daniel Vinogradoff  2010              22.68   
  Helsingin Uimarit                   
Oiva Mandelin  2009              24.45   
  HTU Stadi                   
 
Laji 3, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Fionna Barnes  2005    259          1:28.86   
  HTU Stadi                   
                     
Siiri Torniainen  2001    229          1:32.62   
  HTU Stadi                   
                     
Eevi Hirsi  2007    224          1:33.25   
  HTU Stadi  1:36.19                 
                     
Helmi Koikkalainen  2006    194          1:37.86   
  HTU Stadi  1:36.92                 
                     
Ria Rahkonen  2005    193          1:37.97   
  HTU Stadi  1:34.06                 
                     
Venla Hämäläinen  2007    175          1:41.36   
  HTU Stadi                   
                     
Siiri Tapaninen  2009    171          1:42.07   
  HTU Stadi  1:41.63                 
                     
Anni Luhtanen  2007    169          1:42.37   
  HTU Stadi                   
                     
Nella Saarela  2005    149          1:46.84   
  HTU Stadi                   
                     
10  Nina You Wu  2007    131          1:51.64   
  HTU Stadi                   
                     
11  Leia Heinonen  2009    100          2:02.05   
  Helsingin Uimarit                   
                     
12  Nea Laurén  2006    100          2:02.06   
  Helsingin Uimarit                   
                     
13  Siiri Paavonen  2008    85          2:08.69   
  Helsingin Uimarit                   
                     
 
Laji 4, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tino Kaukonen  2004    395          1:08.99   
  HTU Stadi  1:12.07                 
                     
Anton Visulainen  2005    150          1:35.25   
  HTU Stadi  1:37.76                 
                     
Adam Kisiel  2005    135          1:38.66   
  HTU Stadi                   
                     
Joni Lähdemäki  2006    122          1:41.94   
  HTU Stadi                   
                     
Arttu Pajamo  2005    81          1:56.73   
  HTU Stadi  1:49.66                 
                     
 
Laji 5, 25m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iiris Siiskonen  2006              22.33   
  HTU Stadi  23.25                 
Siiri Pesonen  2008              23.54   
  HTU Stadi                   
Valeria Karppi  2007              25.12   
  Helsingin Uimarit                   
Elsa Kettunen  2009              25.20   
  HTU Stadi                   
Fan Wu  2009              26.08   
  HTU Stadi  26.64                 
Leia Heinonen  2009              26.46   
  Helsingin Uimarit  26.36                 
Vidyaa Ramdas  2004              28.18   
  HTU Stadi                   
Nea Laurén  2006              28.34   
  Helsingin Uimarit  29.86                 
 
Laji 6, 25m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leo Niemi  2008              21.40   
  Helsingin Uimarit  25.53                 
Anton Koronen  2005              23.25   
  HTU Stadi  22.52                 
Oiva Mandelin  2009              28.28   
  HTU Stadi                   
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenni Rantanen  2001    523          28.83   
  HTU Stadi  29.36                 
Siiri Torniainen  2001    225          38.17   
  HTU Stadi  37.41                 
Venla Hämäläinen  2007    160          42.73   
  HTU Stadi                   
Iiris Siiskonen  2006    140          44.71   
  HTU Stadi                   
Siiri Pesonen  2008    96          50.63   
  HTU Stadi                   
Helmi Tynkkynen  2007    82          53.40   
  HTU Stadi  51.38                 
Elsa Kettunen  2009    81          53.60   
  HTU Stadi                   
Janica Sinkkonen  2007    76          54.69   
  HTU Stadi                   
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tino Kaukonen  2004    418          27.09   
  HTU Stadi  26.50                 
Max Walther  2003    397          27.56   
  HTU Stadi  27.71                 
Henri Erlund  2003    249          32.17   
  HTU Stadi  32.72                 
Anton Koronen  2005    113          41.84   
  HTU Stadi  41.32                 
Renaldo Rosental  2007    91          44.99   
  Helsingin Uimarit  49.13                 
Amos Åberg  2009    69          49.27   
  Helsingin Uimarit  48.67                 
Georgy Shchukin  2010    63          50.73   
  Helsingin Uimarit  51.92                 
 
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jennifer Sallinen  2003    272          1:36.13   
  HTU Stadi                   
                     
Sara Pöllänen  2004    164          1:53.75   
  HTU Stadi                   
                     
Venla Hämäläinen  2007    156          1:55.84   
  HTU Stadi                   
                     
Siiri Tapaninen  2009    125          2:04.57   
  HTU Stadi                   
                     
 
Laji 10, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joni Lähdemäki  2006    125          1:51.00   
  HTU Stadi                   
                     
Aaro Ruuskanen  2005    119          1:52.89   
  HTU Stadi  1:51.62                 
                     
 
Laji 11, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Henna Saarela  2002    244          41.07   
  HTU Stadi  41.38                 
Ria Rahkonen  2005    179          45.53   
  HTU Stadi  44.45                 
Charla Bruun  2004    159          47.29   
  HTU Stadi                   
Nina You Wu  2007    123          51.53   
  HTU Stadi  50.20                 
Fan Wu  2009    79          59.62   
  HTU Stadi  1:06.66                 
Siiri Paavonen  2008    76          1:00.35   
  Helsingin Uimarit  1:01.12                 
Helmi Tynkkynen  2007    62          1:04.80   
  HTU Stadi  1:03.49                 
 
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Henri Erlund  2003    204          37.73   
  HTU Stadi  39.84                 
Adam Kisiel  2005    97          48.27   
  HTU Stadi                   
Arttu Pajamo  2005    90          49.53   
  HTU Stadi  48.29                 
Renaldo Rosental  2007    77          52.03   
  Helsingin Uimarit                   
Daniel Vinogradoff  2010    59          57.05   
  Helsingin Uimarit  55.37                 
Georgy Shchukin  2010    51          59.73   
  Helsingin Uimarit  57.03                 
Amos Åberg  2009    48          1:01.11   
  Helsingin Uimarit  58.17                 
 
Laji 13, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenni Rantanen  2001    543          1:02.49   
  HTU Stadi  1:01.60                 
                     
Fionna Barnes  2005    328          1:13.96   
  HTU Stadi  1:14.00                 
                     
Jennifer Sallinen  2003    250          1:20.97   
  HTU Stadi                   
                     
Eevi Hirsi  2007    231          1:23.10   
  HTU Stadi  1:23.37                 
                     
Helmi Koikkalainen  2006    205          1:26.47   
  HTU Stadi  1:29.87                 
                     
Charla Bruun  2004    182          1:29.85   
  HTU Stadi                   
                     
Sara Pöllänen  2004    161          1:33.74   
  HTU Stadi  1:35.70                 
                     
Nella Saarela  2005    156          1:34.71   
  HTU Stadi  1:35.46                 
                     
Valeria Karppi  2007    94          1:51.96   
  Helsingin Uimarit                   
                     
 
Laji 14, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Max Walther  2003    413          1:00.33   
  HTU Stadi  1:00.55                 
                     
Jenson Lih Shan Li  2002    326          1:05.25   
  HTU Stadi  1:05.55                 
                     
Anton Visulainen  2005    155          1:23.57   
  HTU Stadi  1:22.71                 
                     
Aaro Ruuskanen  2005    98          1:37.33   
  HTU Stadi  1:40.96                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  29 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: HTU Stadi  Tulostusaika  20:23